O nás

Cestovná kancelária TRAVELSTAR vznikla v roku 2015 na základe žiadosti ľudí pri hľadaní vstupeniek, hotelov, či leteniek do futbalových destinácii po celej Európe.

V minulosti sme sprostredkovali vstupenky, letenky, hotely na žiadosti ľudí na základe odporúčaní. Od roku 2015 fungujeme ako CK.

Precestovali sme najskôr všetky významne štadióny v Európe, aby sme svojim zákazníkom mohli ponúknuť produkty, ktoré poznáme už na vlastnej koži.

Snažíme sa s každým klientom zaobchádzať individuálne podľa jeho osobných želaní a možností. Zabezpečíme lacnejšie alternatívy, ako sa dostať na futbal, hokej či tenis, ale aj tie najkvalitnejšie služby pre najnáročnejších klientov s letmi v biznis triedach, najkvalitnejšimi hotelmi v mestách a TOP vstupenkami na športové podujatie. Vybavíme, aby Vás šofér s autom čakal na letisku, alebo autobusy pre väčšie skupiny. Odporučíme dobrú krčmičku, alebo reštauráciu.

Snažíme sa s ľudmi zaobchádzať osobne a priateľsky, aby sa s nami cítili ako v kruhu najbližších.

Je nám potešením, že medzi klientmi sa často objavujú aj rôzne celebrity zo športového, kultúrneho, či politického života.
O našich službách (verím že v dobrom) môžu rozprávať osobnosti ako Richart Zedník, Tomi Kid Kovács, Martin Mňahončak, Marek Majský, Marcel Forgač, Marcel Merčiak, Marek Hamšík, Róbert Vittek, Ľubomír Michalík a iní.

Veríme, že medzi našimi produktmi nájdete ten Váš vysnívaný a vyberiete sa za hviezdami svetového športu práve s nami.
Pokiaľ produkt po ktorom túžite nenájdete v našej ponuke, neváhajte sa ozvať a ponuku Vám radi pripravíme.

S prianím všetkého dobrého

Viktor Kríž
konateľ CK TRAVELSTAR

 

Napísali o nás: